- Hem
- Formuler Z Plus Neo Android 4K
Produktetiketter
Använd mellanslag för att separera etiketter. Använd apostrofer (') för fraser.
Formuler Z Plus Neo Android 4K har hittat den perfekta balansen mellan pris och funktioner för att använda som låter efter en mer kostnadseffektiv IPTV-mottagare. En lättanvänd Android för TV som redan finns den exklusiva MYTVOnline 2.
Z + Neo innehåller den mest avancerade tekniken från Formulers bästsäljande mottagare till ett oslagbart pris. Det är en del av den växande markand för dem som "klipper till kabeln" när du installerar olika OTT- och IPTV-applikationer, inklusive den exklusiva MYTVOnline 2.
Enkel och intuitiv navigering https://satvision.se/
Navigera enkelt mellan de olika menyerna och kontrollera din TV: s "On / Off" och "Källor" i ett enda programmerbart kommando.
MYTVOnline2
MYTVOnline 2 är marknadens bästa mjukvaru- och mediauppspelningsplattform, vilket ger ett förfinat och professionellt användargränssnitt. Den mest optimerade programvaran för Android-plattformar är exklusiv för Formulerare och gör att du praktiskt taget kan ansluta till alla medieformat och enkelt navigera genom dess menyer i hög hastighet. https://satvision.se/
Filmupplevelse efter behov
Ett intuitivt och funktionsrikt gränssnitt: spara det du såg, reproducera där du slutade, nyligen visade och favoritlista. Gå till trailers, cast, foton och synopsis direkt från IMDb.
Samtidiga kanaler - Bild-i-bild
Du kan enkelt se två händelser live och samtidigt utan problem på din TV-skärm. Byt enkelt de primära och sekundära kanalerna för att följa åtgärden på två olika strömmar.
Regelbundna OTA-programuppdateringar
Nya funktioner och förbättringar är alltid precis runt hörnet med gratis och frekventa programuppdateringar.
Vad finns i boxen
FORMULER Z + Neo
Grundläggande IR-lärande fjärrkontroll
Två batterier (för fjärrkontrollen)
Strömadapter
HDMI-kabel
Snabbinstallationsguide
Specifikationer
Utgångsupplösning: 4K (3840 x 2160)
CPU: Hisilicon Quad-core 64bit
GPU: Multi-core högpresterande GPU
RAM: 1 GB DDR
Lagring: 4 GB eMMC
Operativsystem: Android
nätverk
Ethernet 10 / 100M
2,4G 1T1R
Avkodare
Videodekoder: 4K @ 60fps, VP9, H.265 (HEVC), AVS, H.264 (AVC, MVC), Real, MPEG1 / 2/4, VC-1
Videoformat: TS, MKV, FLV, MOV, AVI, RM, MP4
Ljudformat: MPEG-1 lager 1,2, AAC-LC, HE AAC V1 / V2
Bildavkodare: JPG, BMP, GIF, PNG
Support Språk: Global
Mått
Längd: 94mm
Bredd: 94mm
Svart färg
Ports
USB2.0: 1
Strömgränssnitt: 1
HDMI2.0a (CEC): 1
LAN: 1
Kraftuttag
Typ: 12V Adapter
Strömförbrukning: Max. 15W
Standby Power: Max. 0,5W (Ultra låg effekt)
Kundrecensioner (1)
Poäng |
---|